o nás

VÍTEJTE na webových stránkách ANANAS fitness

Vše začalo nevinně, když jsme se začali věnovat Jumpingu,  který nás nabíjel energií  a chtěli jsme ji předávat dalším lidem. Chtěli jsme růst a tak se naše portfolio sportů začalo rozšiřovat. Díky tomu vznikl ANANAS fitness.

Naší specializací je vedení skupinových i individuálních lekcí a programů v širokém spektru – taneční, kondiční a posilovací, redukční, kompenzační, zdravotní.

Díky naší činnosti máme možnost poznávat stále nové věci, nové lidi, kteří jsou pro nás hnacím motorem. Chceme Vás naše klienty posouvat dál a ukázat vám, že i pohyb se může stát závislostí. Především dbáme na to, aby cvičení bylo správně provedené i po zdravotní stránce.

Kromě toho, že vedeme lekce pro veřejnost, také spolupracujeme se školícím centrem pro Fitness instruktory v Pardubicích, podílíme se na školení instruktorů, sami absolvujeme další školení a workshopy.

Vybudováním ANANAS fitness jsme zúročili léta praxe a zkušeností. Naším cílem je, abyste se na našich lekcích dobře pobavili, příjemně si zacvičili a že se k nám budete rádi vracet.

Tým ANANAS fitness

60,861 total views, 3 views today

4 067 Replies to “o nás”